בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה
אולם התרבות בעזריאלי אירח ביום ראשון השבוע את התערוכה העירונית למניעת סמים ואלכוהול בה הוצגו תמונות של תלמידי כיתות י' שנעשו במסגרת ימי שיא שנערכו בתיכונים בחודש המאבק בסמים ובאלכוהול.
את האירוע כיבדו בנוכחותם סגן ראש העיר ומ"מ מויש לוי, חברי מועצה, חברי סיירת ההורים, מפקד תחנת משטרת מודיעין רפ"ק יורם ברינה, נציגות בכירה של הרשות הלאומית למלחמה בסמים ואלכוהול, תלמידים והורים.
באירוע שאורגן על ידי מתאמת הרשות העירונית למניעת סמים ואלכוהול, ליאת אביזמר, הוצגו במבואה 67 תמונות והקהל הוזמן לדרג ולהצביע. בסיום הערב הוכרזו חמשת הזוכים להם הוענקו מתנות בחסות עיריית מודיעין מכבים רעות, ארומה וגלובס מקס.
במהלך הערב בהנחיית אביזמר נשא דברים סגן ראש העיר מויש לוי שציין כי כיום תופעת הסמים והאלכוהול קיימת בכל רובדי החברה ללא קשר למעמד כלכלי ומוצא חברתי. לוי הדגיש כי ההתמודדות העירונית עם נגע הסמים והאלכוהול כוללת פעילות רחבה ובמרכזה חינוך והסברה.
בין האורחים בערב היו גם חבר המועצה מחזיק תיק השירותים החברתיים, אילן בן סעדון, חברי המועצה אמנון מרחב ויגאל צדוק, יו"ר הנהגת ההורים מיגל הרף, מנהלות התיכונים, מפקד תחנת משטרת מודיעין רפ"ק יורם ברינה ומפקד התחנה הקודם סגן ניצב דני חדד ויו"ר הרשות הלאומית למניעת סמים ואלכוהול אליעזר כהן צ'יטה.
כהן אמר בדבריו כי הנהלת הרשות החליטה לקיים בעיר מודיעין מכבים רעות את הכנס הארצי של סיירות ההורים. "אתם עיר מודל לחיקוי. אני מפנה אליכם ראשי ערים לבוא ללמוד ולראות. מודיעין היא עיר לדוגמא. זו ישראל היפה".
מפקד תחנת משטרת מודיעין רפ"ק יורם ברינה, הדגיש בדבריו כי המלחמה בנגע הסמים והאלכוהול נעשית באמצעות שילוב מנצח של אכיפה, הסברה וחינוך. לדבריו מדובר בפרויקט שהחל קודמו בתפקיד סגן ניצב דני חדד בעזרת העירייה ומתאמת הרשות ליאת אביזמר.
עזרו בארגון הערב והצבעה גם חברי קבוצת הנוער "הפילים – פשוט יכולים לשנות" בני נוער מתיכונים עירוני א' ועירוני ג' שבמסגרת פרויקט "עמיתים" הפכו להיות שגרירים בקרב בני גילם למניעת סמים ואלכוהול בעבודה משותפת עם ליאת אביזמר והמדריכה המחוזית למניעת התמכרויות - עירית אלדד.
לאחר ספירת הקולות הוכרזו הזוכים בערב כשהמקומות הראשונים קיבלו mp4 מתנת עיריית מודיעין מכבים רעות, כרטיסים לקולנוע תרומת גלובס מקס במרכז ישפרו וארוחות בוקר תרומת ארומה קניון מודיעין.
במקום הראשון נבחרה התמונה של הילה אמדור מעירוני א'. במקום השני: יובל שרמן מתיכון מכבים רעות. במקום השלישי: דנה חנין מעירוני ג'. במקום הרביעי: תמונה משותפת של שקד צחור ועדי מאור מעירוני ב'. במקום החמישי: תמונה משותפת של אלון עמית וגיא אלמילך מעירוני ב' ובמספר נקודות זהה זכתה גם התמונה של דניאל גלעד מעירוני ג'.
בימים אלו מוצגת התערוכה בלובי בניין העירייה והציבור מוזמן להגיע. התערוכה תינעל ביום שני ה-25/05/2009.
25/07/2024 י"ט תמוז תשפ"ד
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה
25/07/2024 י"ט תמוז תשפ"ד
עיריית מודיעין מכבים רעות ומכללת ''דוד ילין'', מהמכללות המובילות ללימוד הוראה, בשיתוף עם משרד החינוך, יוצאות בקמפיין מיוחד לגיוס אקדמאים מוכשרים ומסורים למקצוע ההוראה
16/07/2024 י' תמוז תשפ"ד
בשנת הלימודים הקרובה יחלו את תפקידם מנהל חדש ומנהלות חדשות בבתי הספר היסודיים - אריאל, היובל, אבני חן ויחד, לאחר שנבחרו במכרז משרד החינוך
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
שלושה מורים מבית הספר אורט עירוני ד' קיבלו בימים אלה הצטיינות והוקרה על פועלם החינוכי-ערכי , בהובלת פרויקטים ייחודיים אותם הם מובילים עם תלמידי ביה''ס
01/07/2024 כ"ה סיון תשפ"ד
כיתת הקומפוזיציה של תיכון עירוני א', סיימה את שנת הלימודים בפרויקט ייחודי שנקרא ''עצם'' אשר מבוסס על כוריאוגרפיה מקורית של רקדנית ממגמת המחול גליה ארגז
01/07/2024 כ"ה סיון תשפ"ד
בית הספר היסודי הצומח ''ארץ הצבר'' בשכונת מורשת השיק השבוע סמל לבית ספר. סמל אשר יתכתב עם התפיסה החינוכית והערכים המובילים בהם: הנעה פנימית, צמיחה, ביטחון ורעות
26/06/2024 כ' סיון תשפ"ד
בית הספר לחינוך מיוחד ''צלילים'' ובית הספר אבני חן, ערכו יחד עם ההורים אירוע מסכם לפעילות המשותפת של בתי הספר שהתקיימה לאורך שנת הלימודים
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
פרויקטים התנדבותיים רבים נולדים מאז תחילת המלחמה, במיוחד בבתי ספר. תלמידי כיתה ז2 מבית הספר מו''ר, יזמו פרויקט מרגש למען החיילים והחיילות וחיממו להם את הלב
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
נבחרת בית הספר היסודי ''היובל'', זכתה במקום הראשון במחוז ירושלים ובמקום השלישי והמכובד באולימפיאדת החלל הארצית ע''ש רמון, כשהציגה דגם של מבנה מגורים תת קרקעי על הירח
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
תלמידי שכבה ו' בביה''ס ''אלונים'' הכינו קינוחים שונים של מאפים מתוקים ובצירוף ברכות העניקו אותם במחווה מרגשת לשכבה הבוגרת של תלמידי כיתת ו' במועצה אזורית אשכול
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
כיתות ט'-2 וט'-9 מבית הספר מו''ר יצאו לביקור בבית הנשיא בירושלים בהמשך לפעילות התנדבותית שביצעו במסגרת שיעורי של"ח וידיעת הארץ שכללו התנדבות למען משפחות החיילים הנופלים בעיר במלחמה
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
במבואת המרכז הרב תחומי נפתחה תערוכת אמנות ייחודית של תלמידי בית הספר היסודי ''דורות'' מכיתות ג'-ד' שהיכנו מיצב העוסק במציאות העכשווית הקשה של החטופים והחטופות בעזה
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
קהילת בית הספר היסודי ''ארץ מולדת'', שבשכונת מורשת, בחרה בשבוע שעבר בסמל הרשמי שייצג את בית הספר, מבין עשרות סמלים שעיצבו התלמידים בתהליך ארוך של חשיבה, תכנון ויצירה
21/05/2024 י"ג אייר תשפ"ד
ביום שישי האחרון 17.5.24, נערך טורניר הסיום בכדורסל לבתי הספר היסודיים. בטורניר השתתפו תלמידי השכבות הבוגרות מכיתות ה'-ו', כאשר בקטגוריית הבנים לקחו חלק 17 נבחרות ובבנות 12 נבחרות
16/05/2024 ח' אייר תשפ"ד
בעמותה העירונית 'סחלבים' החלו להיערך לקראת החופש הגדול, במהלכו תתקיים בעיר התכנית 'גני ובתי הספר של החופש הגדול' וקייטנות ההמשך, אשר יספקו יחד מענה חווייתי לילדי העיר בחופשת הקיץ מ-1.7.24 ועד 8.8.24.
12/05/2024 ד' אייר תשפ"ד
שרית סינואני, המשמשת בימים אלה ממלאת מקום מנהלת עירוני ב', נבחרה לנהל את בית הספר עירוני ג' ע''ש מוטה גור. המנהלת תיכנס לתפקידה החדש בתחילת חודש יולי
08/05/2024 ל' ניסן תשפ"ד
טקס חנוכה מרגש נערך בבית הספר לחינוך מיוחד ''פסיפס'' ובו נחשף קיר ההנצחה לזכר היהודי סאלי ביין ותלמידיו אשר נספו בשואה. על הקיר תלויים עשרות פרפרים צבעוניים שיצרו התלמידים
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
ילדי בית הספר רמון הרגישו ביום שישי, 12.4.24, כמה כיף להיות בצד המעניק כאשר קיימו זו השנה השנייה, הפנינג גראז' סייל שהתקיים בבית הספר
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
ביום חמישי 11.4.24, נערכה פעילות סביבתית מיוחדת לתלמידי בית הספר ''ארץ מולדת'' בהובלת תאגיד מ.א.י למחזור פסולת אלקטרונית במהלכה עברו התלמידים חוויה אתגרית בין תחנות משחק
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
תלמידי שכבת י''ב בבית הספר עירוני ה' ע''ש יצחק נבון, נפגשו בחצר בית הספר אחזו בהרבה בקבוקי ספריי צבע וציירו על הקיר את המסר האופטימי ''גם זה יעבור''