נועה איצקוש ומאיר אמיר, שתי תלמידות כיתה ה' מבית הספר "ניצנים", ארגנו ביום ראשון 8.11.20, מבצע ניקיון בפארק ברחוב נחל צלמון.
היוזמה הקהילתית היפה, משכה כ-30 ילדים והורים אשר התנדבו לעזור ולנקות את הפארק, כשהם מצוידים בשקיות אשפה גדולות, כפפות ובעיקר חיוכים. הפארק, בו נהנים מדי יום תושבים רבים, נשאר נקי ומצוחצח למען הילדים והשכנים.
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה