המחלקה לאזרחים ותיקים באגף קהילה חוזרת לפעילות ענפה לאחר שבתקופה האחרונה, צמצמה פעילותה באופן פיזי, עקב התפרצות הגל החמישי של הקורונה. בין שלל הפעילויות הכוללות חוגים מגוונים והרצאות בנושאים שונים, יזמה המחלקה את הפרויקט הקהילתי החביב 'סבתא בישלה דייסה'.
במסגרת הפרויקט, מוזמנים אזרחים ואזרחיות ותיקים תושבי העיר, לשלוח מתכונים ייחודיים שלהם לתבשילים ומאפים שהם מתגאים בהם ולגלות סודות כמוסים של מרכיבים מנצחים מתוך המטבח. מתכונים אלו ישולבו בחוברת מתכונים מיוחדת שתפיק המחלקה ושתחולק לקהילת האזרחים הוותיקים. בנוסף, ייחגג סיומו של הפרויקט באירוע שיא של ערב טעימות ממתכונים מובחרים, כמובן בהתאם להנחיות הקורונה שיהיו באותו זמן.
ניתן להעביר מתכונים עד ליום 20.2.22 לכתובת המייל – לכתובת המייל או באופן פיזי במועדון מפג"ש בשעות הפעילות. ליצירת קשר ופרטים נוספים ניתן להתקשר לטלפון 08-6826001/2 או 08-6158116.
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים