מרכז הצעירים "יודה" מקים פורום צעירים, שיתחיל פעילותו בבית החדש, במתחם הספייס מוד בכיכר התחבורה. הפורום נוגע לכל תושב ותושבת מגיל 18 עד 35, אשר רוצים להשפיע, לגרום לשינוי, להניע לעשייה חברתית, קהילתית ותרבותית.
ההחלטה על הקמת הפורום נבעה מסקר הצעירים שערכה העירייה לפני כמה חודשים, אשר עולה מתוכו הצורך במתן במה ושיתוף של התושבים הצעירים על מנת לענות על צרכיהם בהיבטים השונים.
הפורום צפוי להתכנס אחת לחודש ויהווה הזדמנות למפגש בין צעירים מרחבי העיר אשר יוכלו לשמש כגוף מייעץ, מוביל ומוציא לפועל של אירועים ומהלכים שבאחריות מחלקת הצעירים באגף חברה, נוער וצעירים לאורך השנה, מתוך כוונה להגדיל את קהילת הצעירים ב"יודה" על ידי קידום של מיזמים, פעילויות ועוד.
רן שגב, מחזיק תיק הצעירים: "פורום הצעירים הוא כמו קבוצת מיקוד מובילה שעוזרת לנו לנתח את הצרכים והרצונות של צעירי העיר, להעלות רעיונות ולהוביל יוזמות שיביאו לשיפור החיים של הצעירים בעיר בכל תחומי החיים: מגורים, תעסוקה, בילוי ולימודים. אני מזמין צעירים מובילים שאפתניים ואיכפתיים לבוא ולקחת חלק."
מפגש ראשון יתקיים ביום רביעי 24.11 בשעה 18:00 במתחם SPACEMOD בכיכר התחבורה. לפרטים נוספים ניתן לשלוח וואטסאפ ל"יודה" – 052-4564862
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים