הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים
מועדון רוטרי מודיעין קיים טקס סיום תחרות ציור בנושא בטיחות בדרכים של תלמידי בתי ספר יסודיים, כיתות ד' – ו', לזכרה של תושבת העיר מודיעין עינת זמיר ז"ל.
חברי מועדון רוטרי מודיעין החלו לפני חמש שנים לקיים את התחרות עירונית לזכרה של עינת זמיר ז"ל והשנה פנו למספר מועדוני רוטרי בישראל שהביעו את רצונם לקיים פעילות בנושא בטיחות בדרכים למניעת והקטנת כמות הנספים בכבישי הארץ.
על פי נתוני הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, מקום המדינה נהרגו בכבישי ישראל 33,803 בני אדם, מתחילת השנה נהרגו 77 בני אדם – בממוצע 340 אנשים בשנה.
התחרות מוקדשת לזכרה של תושבת מודיעין עינת זמיר ז"ל אשר נספתה בתאונת דרכים בירושלים. ביום ראשון ה-21 לספטמבר 2014 יצאה עינת ממודיעין לירושלים לנסיעה שגרתית ביום שגרתי. בעת שחצתה באור ירוק, כהולכת רגל את מעבר החצייה, פגעה בה מכונית, פגיעה אנושה וקטלנית. ביום שלישי ה-23 לספטמבר נקבע מותה. למרות הכאב הגדול, החליטה משפחתה לתרום את אבריה ובכך להציל חיים אחרים.
לתחרות הרב מועדונית הוגשו תשעה ציורים מבית דגן, גדרה ומודיעין אשר רובם עסקו בהסחת הדעת בעט תנועה בדרך כהולכי רגל, רוכבי אופניים או נהגים.
טקס סיום התחרות אשר התקיים בבית סחלבים נערך במעמד שלמה פסי, מ"מ וסגן ראש העירייה, נגידה לשעבר ברוטרי ישראל, מלי לוי ואבי שמר – מנהל מרחב ירושלים ברשות הלאומית לבטיחות בדרכים.
בתהליך התחרות נחשפו התלמידים לחוקי התעבורה כמשתמשי הדרך (הולכי רגל, רוכבי אופניים, ונוסעי מכונית) והביעו את הנלמד בציור.
השופטים בתחרות היו ענבל יערי – קלינאית תקשורת, יחיאל מונטג מייסד ומנכ"ל עמותת עיניים בדרכים / נשק וסע ואבי שמר – מנהל מרחב ירושלים ברשות הלאומית לבטיחות בדרכים.
בתחרות לקחו חלק תשע מתמודדים מבתי ספר יסודיים:
בית דגן - הדר עזר מבי"ס שדות, ליאב פנחס מבי"ס רמב"ם ושאנל יוסופוב.
גדרה - אליה גמליאל + אגם סיאני מבי"ס פינס, מאור סמו מבי"ס גוונים ומאי עקיבא מבי"ס פינס.
מודיעין - אורי גרניק מבי"ס רעים, איתמר כהן אליאס מבי"ס משואת נריה ושירה סודרי מבי"ס ניצנים.
הזוכים בתחרות הנם כל משתתפי התחרות, אך כמו בכל תחרות גם בתחרות זו ישנם מנצחים. במקום השלישי זכה הציור של אליה גמליאל + אגם סיאני מבית ספר פינס בגדרה, במקום השני זכה הציור של שירה סודרי תלמידת כיתה ה'2 בבית ספר ניצנים, ובמקום הראשון זכה הציור של התלמידה אורי גרניק תלמידת כיתה ה'3 בבית ספר רעים.
כל הכבוד לזוכים!! זכרו - בכביש מתנהגים חכם כי מחכים לכם בבית!!!
24/07/2024 י"ח תמוז תשפ"ד
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים
24/07/2024 י"ח תמוז תשפ"ד
בני שנוער שחוגגים בר מצווה סיימו את הפרויקט העירוני ''שחק בני מצווה'' בעיר ירושלים יחד עם בני משפחותיהם, שם נהנו מסיור מרתק במיצג "שרשרת הדורות", עליה לתורה והנחת תפילין בכותל
24/07/2024 י"ח תמוז תשפ"ד
תושבים רבים הגיעו להפנינג סביבה וקיימות שהתקיים במסגרת אירועי קיץ מודיעיני. ההפנינג שהתקיים בפארק בעמק החולה כלל פעילויות בנושאי מיחזור, פסולת אלקטרונית, סדנאות, שייק אופן ועוד
21/07/2024 ט"ו תמוז תשפ"ד
השבוע נפתח מועדון עירוני חדש הנקרא 21+, אשר מיועד לבוגרים עם מוגבלות תושבי העיר. המועדון הוקדם בהובלה של הבוגרים עצמם והם אלו שמקבלים החלטות על אופי וסגנון הפעילות
17/07/2024 י"א תמוז תשפ"ד
הבריכה הטיפולית העירונית, תפתח את שעריה למבוטחי "מכבי שירותי בריאות" כבר בתקופה הקרובה כך שהחברי הקופה יוכלו להתייעץ עם פיזיותרפיסט ובהתאם להפניות לקבל טיפולים מקצועיים מבלי לצאת מהעיר
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
תוכנית ייחודית, בעלות סמלית, ובשיתוף משרד התיירות, תכשיר תושבים מהעיר כמספרי הסיפור המקומי שיוכלו להשתלב בהדרכת תיירות פנים וחוץ במודיעין מכבים רעות. לפרטים והרשמה היכנסו
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
לאחרונה נהנו האזרחים הוותיקים מהאירוע השנתי של כנס המקהלות שהשנה הוקדש למקהלות המקומיות. על הכנס מנצחות רחל גליק, שרי מוסקוביץ וחווה שפירא והוא מתקיים בהובלת אגף קהילה
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
אגף הביטחון והחירום בעירייה קיים מפגש עם נציגי הארגונים המתנדבים בחירום תוך התמקדות במשימות הרבות הצפויות במקרה של התפתחות מלחמה. למתנדבים חולקו משימות ייעודיות בתחומים השונים
07/07/2024 א' תמוז תשפ"ד
העונה ה -19 של הליגה הסתיימה בשישי האחרון, במשחקי הגמר. לפני תחילת המשחק, התקיים טקס מרגש של משפחת אברהם לזכר בנם צור הי''ד שנפל בתאריך 16.6.24 בקרב בדרום רצועת עזה
09/07/2024 ג' תמוז תשפ"ד
כמעט מאה אלף פרחים עונתיים יישתלו ברחבי העיר בקיץ. הפרחים העונתיים מתאימים לעונת הקיץ תחת שמש ישירה ומקשטים את חזות העיר בכיכרות ובמקומות מרכזיים
07/07/2024 א' תמוז תשפ"ד
במסגרת פרויקט ''מצמיחים לדורות'' אותו מפעילים בהתנדבות אזרחים ותיקים, התנדבו השנה רחל חביב, ממועדון רוטרי מודיעין, יחד עם בן זוגה, שמעון, והובילו את הנושא בבית ספר ''היובל''
27/06/2024 כ"א סיון תשפ"ד
ארגון המתנדבים הלאומי - איחוד הצלה, קיים ערב מיוחד ומרגש למתנדבי סניף מודיעין מכבים רעות של הארגון, כאות הוקרה והערכה על פעילותם מתחילת מלחמת חרבות ברזל ובכלל ובהשתתפות חיילים שחייהם ניצלו ב-7.10 בזכות מתנדבי הסניף
27/06/2024 כ"א סיון תשפ"ד
יוצא לדרך שיתוף פעולה בין בנות ובני נוער מתנדבים לבין הביגודית של ויצ''ו בעיר - פרויקט איסוף חולצות בית ספר יד שנייה
26/06/2024 כ' סיון תשפ"ד
מחלקת הנוער באגף חברה נוער וצעירים מפעילה גם השנה בחופש הגדול את ''סיירת ההתנדבות'' בה מתנדבים בני נוער בגיל חטיבת הביניים במגוון פעילויות של מעורבות חברתית ואזרחית
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
ביום חמישי 13.6.24, התקיים טקס מיוחד לחלוקת תעודות לתלמידי ותלמידות פרויקט כיתת ותיקים שהתקיים בבית הספר עירוני ה' ע''ש יצחק נבון. הוותיקים חזרו אל ספסל הלימודים עם מגוון שיעורים
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
במרכז לעולה ברעות נערך אירוע חגיגי לכבוד חג השבועות בו השתתפו כ- 70 עולים חדשים, שעבור רבים מהם היה זה החג הראשון אותו הם חוגגים בישראל
17/06/2024 י"א סיון תשפ"ד
מרגש לגלות על שיתוף הפעולה המיוחד שנרקם בין חברת האוטובוסים ''קווים'' לבית הספר לחינוך מיוחד ''פסיפס'', שיוצאים לנסיעות באוטובוס מונגש
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
סטודנטיות וסטודנטים תושבי העיר לקחו חלק בתוכנית הכשרה למנהיגות בה רכשו ידע וכלים מעשיים להובלת יוזמות חברתיות בליווי צמוד של יזמים חברתיים ובהנחיית עמותת שגרירי רוטשילד
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
מודיעין מכבים רעות ממשיכה להוביל את מודל ''עיר לומדת'', והשתתפה לאחרונה בפרויקט אירופי של פיתוח למידה מרחוק. בפרויקט שותפות ערים לומדות מאירופה ממדינות כמו ספרד, איטליה, יוון וצרפת
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
אייל כהן, אשר מכהן בשנים האחרונות בתפקיד יו"ר הנהגת ההורים העירונית נבחר ליו''ר החדש של ארגוני המתנדבים ומחליף בתפקיד את יובל כהן שכיהן בשנתיים וחצי האחרונות