בערב ליל נר שני של חנוכה יום שישי האחרון 8.12.23 יצא צוות של כ-20 הורים מתנדבים במסגרת פעילות סיירת הורים.
ההורים יצאו עם תה חם, סופגניות ומאפים אשר נתרמו על המאפיות המקומיות "חלום יעקב" ו-"נפלאות הקמח", ונפגשו עם בני נוער רבים לשיח בגובה העיניים והענקת תחושת ביטחון וסדר במרחב הציבורי.
במסגרת הפעילות סיירו ההורים בכל רחבי העיר בנקודות המרכזיות בהן נפגשים בני הנוער בלילות ביניהן, מרכז העיר, שכונת מוריה, עמק זבולון, עמק האלה, מכבים ורעות ועוד.
הסיורים נמשכו עד השעות הקטנות של הלילה וניכר היה כי בני הנוער התרגשו מאוד מהמפגשים שסיפקו אוזן קשבת וקצת אור בתקופה המורכבת בה בני הנוער נמצאים בעקבות המלחמה.
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים