המרכז למשפחות מיוחדות באגף לשירותים חברתיים, ערך בתאריך 4.6.23, את יריד סוללים עתיד 2023, יריד תכניות המשך לצעירים תושבי העיר, עם מוגבלות.
ליריד, שהתקיים ברחבה החיצונית של המרכז הרב תחומי בעמק דותן, הגיעו עשרות הורים וצעירים שהתרשמו וקיבלו מידע מהעמותות והארגונים הרבים שהציגו אפשרויות בתחומים שונים של השכלה, דיור, תעסוקה ופנאי וכן, דוכני הסברה על שירות משמעותי צבאי או לאומי.
במקביל ליריד, נערכו הרצאות בתחומים רלוונטיים שהועברו ע"י בכירי משרד הרווחה וביטוח לאומי.
התגובות של הארגונים ושל המשפחות הרבות, העידו יותר מכל שהאירוע היה חשוב מאוד ומשמעותי עבורם.
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים