אגף קהילה בעיריית מודיעין מכבים רעות בשיתוף תושבות מתנדבות לאה ברנשטיין ורחלי קליינפלד, ערך הרמת כוסית חגיגית לראש השנה בגינה הקהילתית האהובה שברחוב יששכר פינת ראובן.
הורים וילדים נהנו יחדיו מפעילות ברוח החג שכללה אכילת תפוח בדבש ישר מהכוורת שרדה הדבוראי, זאב ברנשטיין, אשר לימד את הנוכחים על העולם המרתק של הדבורים.
בנוסף התקיימה פעילות יצירה אקולוגית של הכנת קישוטים לחג הסוכות מבקבוקי מיחזור, שרשראות מחומרי יצירה , צביעת סמלי חג ועוד.
רוצים להצטרף לפעילות? היכנסו להכיר את הגינה הקהילתית בעיר
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים