ביום ראשון השבוע, 27.12.20, התחילה העירייה בעבודות להקמת כיכר תנועה חדשה, בצומת הרחובות מוטה גור-לסקוב-ברלב, מתוך מטרה לצמצם את מקרי התאונות באזור, ולהגביר את הבטיחות בדרכים, כחלק מתכנית העבודה העירונית להסדרת התנועה.
נתיבי הנסיעה ייחסמו לסירוגן למשך שלושה חודשים משעה 07:00 עד שעה 17:00.
העבודות יימשכו כשלושה חודשים, בהתאם לתנאי מזג האוויר והנחיות משבר הקורונה, והן יכללו קרצוף וריבוד של הכביש, שילוט, סימון כבישים, ועבודות פיתוח סביבתי לרבות גינון בכיכר.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש