שירות חדש מפסיעות כל מה שרצית לדעת ולא ידעת את מי לשאול. הורים לילדים בגילאי לידה עד שלוש - יש לכם שאלות הקשורות לגבי משפחתונים, מטפלות ומסגרות לילדים בגיל זה? אנשי הצוות המקצועי של פסיעות, תוכנית ההכרה העירונית למסגרות פרטיות לגיל הרך ישמחו לייעץ ולעזור לכם.
תוכנית "פסיעות" היא תוכנית המציעה הכרה עירונית למשפחתונים והגנים בעיר העומדים בקריטריוני ההפעלה ומספקת להן סל של שירותי הדרכה וייעוץ. שירות "הורים שואלים" הינו שירות חדש של "פסיעות", שנועד לסייע להורים לפעוטות.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש