דואגים לסביבה בתרחישי חירום. לאחרונה נפתח במרכז העיר קורס ארצי להכשרת כונני סביבה, מטעם המשרד להגנת הסביבה, בו משתתפת גם מחלקת איכות ותכנון סביבה בעירייה, יחד עם שש רשויות מקומיות נוספות שנבחרו, ונציגי עובדי המשרד להגנת הסביבה.
הקורס יתפרש על פני שישה מפגשים, וחשיבותו בתקופה זו גבוהה, עקב המלחמה ותרחישים שונים אשר עלולים לקרות בצילה המזמנים אתגרים מורכבים עבור הרשויות המקומיות והמדינה.
במהלך הקורס תיערך היכרות עם המערך הלאומי לחומרים מסוכנים וחירום, פעילות מוקד החירום, תרגול של טיפול באירועי קרינה, תחקירי אירועי חומרים מסוכנים, סקירה של מפעלי חומרים מסוכנים בתרחישי רעידת אדמה, תרחישי קרקעות מזוהמות ושפכי תעשייה ועוד.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש