לכבוד הקיץ, מחזיר אגף תרבות ואירועים בעירייה בשיתוף עם מנהלת אופק, את אחד האירועים המצליחים שהתקיימו במרכז העיר – יריד אמנות ואספנות ססגוני לאורך השדרה.
יריית הפתיחה הייתה ביום חמישי 20.7.23, כאשר השאיפה היא לקיים את היריד מדי יום חמישי בחודשי הקיץ ולתמוך בכך גם בעסקים המקומיים וגם להוות נקודת משיכה מעניינת עבור התושבים לבילוי ופנאי.
ביריד יציגו עשרות אמנים, יוצרים ומעצבים מכל תחומי העבודה ומלאכת היד – קרמיקה, תכשיטנות, עיצוב בבטון, תיקים, בגדים, יצירה בעץ, בגדי ילדים ותינוקות ועוד.
לצידם, ישתתפו גם דוכנים של אספנות, וינטג' ועתיקות לחובבי הז'אנר שיוכל למצוא אוצרות של כלי קריסטל, בולים, מטבעות ושטרות, צלחות, ישראלינה, טלפונים של פעם, תכשיטים עתיקים, כלי אמאייל וכסף, בגדי יד שנייה ועוד.
היריד יתקיים בימי חמישי משעה 17:00 עד 21:00.
במהלך היריד ישתתפו גם נגני רחוב להשלמת האווירה האורבנית הקיצית.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש