בחלק האמנותי של הערב הופיעו בן בילאוס (גיטרה) ועדן חדאד (שירה) תלמידי כתה י"ב בעירוני א'. וכן שחקני הסטודיו למשחק "על הבמה" בסצינה מתוך "חלום ליל קיץ" מאת שייקספיר.
השנה ניגשו 51 מתמודדים לתחרות לעידוד היצירה המקומית. מתוכם 42 בקטגורית מבוגרים ו- 9 בקטגוריית נוער. הכותבים הגישו סיפורים שעסקו במגוון נושאים ובחוויות אישיות.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש