התקופה האחרונה הציבה אתגרים משמעותיים עימם מתמודדים התלמידים בעקבות מגיפת הקורונה.
בית הספר היסודי "רעים" זיהה את האתגרים החברתיים והרגשיים ובשיתוף פעולה עם דנה אבירם סופרת ילדים ונוער יזמית ובעלת החברה "זהירים ברשת", צוות וקהילת בית הספר, נבנתה תוכנית ייחודית.
מטרת התוכנית לחזק מיומנויות חברתיות ורגשיות בקרב התלמידים והתלמידות. במסגרת התוכנית נערכו בשבוע האחרון סדנאות ללימוד מיומנויות חברתיות בשילוב בובות, משחקים והתנסויות המאפשרות לתלמידים רכישת כלים ואימון מיומנויות חברתיות החשובות כ"כ בתקופה זו.
בהמשך, יחוו ויעברו התלמידים והקהילה סדנאות הורים וילדים, הצגות, חדרי בריחה ופעילויות נוספות שנועדו לחזק את החוסן החברתי והרגשי.
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה