במשך שלושה ימים נהנו ילדים ומבוגרים ממתחם הפופ-אפ המיוחד שהוקם ע"י תאגיד המיחזור מ.א.י.
המתחם העניק חוויה חושית וחינוכית לילדים על תהליך המיחזור החשוב של הפסולת האלקטרונית, והיה ניתן להתרשם מהשלבים השונים עד הפיכתו למוצר גלם ממוחזר וללמוד על החשיבות של התהליך.
נורות, סוללות, חלקי מחשב וטלפונים ניידים שימשו את הילדים שהגיעו למחזר ואף זכו להפתעה קטנה –חללית מיחזור עשוית קרטון, אליה ניתן להשליך את הסוללות המשומשות להעלאת המודעות למיחזור גם בבית.
האירוע התקיים תחת התו הירוק בהתאם להנחיות משרד הבריאות.
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה