בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה
כמדי חודש מאי, גם השנה, ביום רביעי 15.5.19 , נכנסו לבניין העירייה 20 חברות וחברי מועצת התלמידים והנוער העירונית, כשהם נרגשים מהיום המיוחד המצפה להם. יום בו ניתנת להם ההזדמנות, לחוות ולהכיר מקרוב את עבודתם של בעלי התפקידים בעירייה ולקדם נושאים הקשורים לנוער.
בישיבת הפתיחה, העניק ראש העיר, חיים ביבס ליו"ר המועצה, איתי מיכאלי את מפתח העיר וחברי המועצה הכירו את בעלי התפקידים אותם יחליפו. במהלך היום, יצאו לסיור התרשמות מפרויקטים גדולים הנעשים בעיר אשר ישפיעו באופן משמעותי גם על הבילוי של בני הנוער.
תחילה ביקרו במרכז העיר, ראו את המרכז הרב תכליתי שבנייתו כמעט הושלמה ואשר עתיד לספק עבור בני הנוער מקום של בילוי ומוזיקה. לאחר מכן, המשיכו בסיור לפארק המים שעתיד להיפתח בעוד מספר חודשים ויהווה מקום של בילוי מהנה וייחודי בעיר לבני הנוער בעיר.
בנוסף, הציגו אגף התרבות והאירועים ומחלקת הנוער והצעירים את אירועי הקיץ הצפויים, תוך כדי דיון עם חברי המועצה על התרשמותם מהאירועים הצפויים והאופן בו ניתן לשווק אותם לכלל בני הנוער בעיר.
הפתעה נוספת שציפתה לבני הנוער הייתה חשיפת אתר העירייה החדש שיושק בקרוב והוצעו הצעות באשר לאופן בו ניתן לקרב אותו לבני הנוער.
עוד במשך היום העמוס, התלוו חברי המועצה לעבודתם של בעלי התפקידים בעירייה במסגרת סיורים ופגישות. מפגישות אלו נוצרו גם תובנות באשר לצרכיהם של בני הנוער בעיר בנושאים שונים, חלקם יצאו לפועל בקרוב בהנחיית ראש העיר: הוספת ספסלים עבור בני הנוער בפארק השכנות וקווי אוטובוסים בקיץ לים.
לטם גל דואני, מנהלת מחלקת הנוער והצעירים: "יום חילופי שלטון הינו יום חשוב ומשמעותי הן עבור בני הנוער והן עבור בכירי הרשות מאחר וזוהי הזדמנות של שני הצדדים לצאת מעט מהשגרה היומיומית ולהכיר לעומק מה עומד בבסיס כל החלטה עירונית. זו גם ההזדמנות של בני הנוער חברי המועצה, להציף את כל הנושאים החשובים להם אשר אותם הם רוצים לקדם לרווחת כלל בני הנוער. בכל שנה יום זה נושא פירות וכך גם השנה. אני גאה שאלו בני הנוער שלנו ואין ספק שהם העתיד הטוב ביותר שנוכל לצפות לו."
איתי מיכאלי, יו"ר מועצת התלמידים והנוער העירונית: "יום זה הוא יום משמעותי עבורנו. המועצה הגיעה מוכנה עם מטרות שברצונה לקדם למען הנוער בעיר ואני שמח על כך, שאת כל המטרות שהיו לנו קידמנו והן ימשיכו להתקדם, בשיתוף פעולה עם בעלי התפקידים לאורך השנה. אני מודה לראש העיר ולבעלי התפקידים השונים בעירייה, שגרמו ליום הזה להיות משמעותי."
25/07/2024 י"ט תמוז תשפ"ד
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה
25/07/2024 י"ט תמוז תשפ"ד
עיריית מודיעין מכבים רעות ומכללת ''דוד ילין'', מהמכללות המובילות ללימוד הוראה, בשיתוף עם משרד החינוך, יוצאות בקמפיין מיוחד לגיוס אקדמאים מוכשרים ומסורים למקצוע ההוראה
16/07/2024 י' תמוז תשפ"ד
בשנת הלימודים הקרובה יחלו את תפקידם מנהל חדש ומנהלות חדשות בבתי הספר היסודיים - אריאל, היובל, אבני חן ויחד, לאחר שנבחרו במכרז משרד החינוך
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
שלושה מורים מבית הספר אורט עירוני ד' קיבלו בימים אלה הצטיינות והוקרה על פועלם החינוכי-ערכי , בהובלת פרויקטים ייחודיים אותם הם מובילים עם תלמידי ביה''ס
01/07/2024 כ"ה סיון תשפ"ד
כיתת הקומפוזיציה של תיכון עירוני א', סיימה את שנת הלימודים בפרויקט ייחודי שנקרא ''עצם'' אשר מבוסס על כוריאוגרפיה מקורית של רקדנית ממגמת המחול גליה ארגז
01/07/2024 כ"ה סיון תשפ"ד
בית הספר היסודי הצומח ''ארץ הצבר'' בשכונת מורשת השיק השבוע סמל לבית ספר. סמל אשר יתכתב עם התפיסה החינוכית והערכים המובילים בהם: הנעה פנימית, צמיחה, ביטחון ורעות
26/06/2024 כ' סיון תשפ"ד
בית הספר לחינוך מיוחד ''צלילים'' ובית הספר אבני חן, ערכו יחד עם ההורים אירוע מסכם לפעילות המשותפת של בתי הספר שהתקיימה לאורך שנת הלימודים
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
פרויקטים התנדבותיים רבים נולדים מאז תחילת המלחמה, במיוחד בבתי ספר. תלמידי כיתה ז2 מבית הספר מו''ר, יזמו פרויקט מרגש למען החיילים והחיילות וחיממו להם את הלב
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
נבחרת בית הספר היסודי ''היובל'', זכתה במקום הראשון במחוז ירושלים ובמקום השלישי והמכובד באולימפיאדת החלל הארצית ע''ש רמון, כשהציגה דגם של מבנה מגורים תת קרקעי על הירח
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
תלמידי שכבה ו' בביה''ס ''אלונים'' הכינו קינוחים שונים של מאפים מתוקים ובצירוף ברכות העניקו אותם במחווה מרגשת לשכבה הבוגרת של תלמידי כיתת ו' במועצה אזורית אשכול
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
כיתות ט'-2 וט'-9 מבית הספר מו''ר יצאו לביקור בבית הנשיא בירושלים בהמשך לפעילות התנדבותית שביצעו במסגרת שיעורי של"ח וידיעת הארץ שכללו התנדבות למען משפחות החיילים הנופלים בעיר במלחמה
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
במבואת המרכז הרב תחומי נפתחה תערוכת אמנות ייחודית של תלמידי בית הספר היסודי ''דורות'' מכיתות ג'-ד' שהיכנו מיצב העוסק במציאות העכשווית הקשה של החטופים והחטופות בעזה
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
קהילת בית הספר היסודי ''ארץ מולדת'', שבשכונת מורשת, בחרה בשבוע שעבר בסמל הרשמי שייצג את בית הספר, מבין עשרות סמלים שעיצבו התלמידים בתהליך ארוך של חשיבה, תכנון ויצירה
21/05/2024 י"ג אייר תשפ"ד
ביום שישי האחרון 17.5.24, נערך טורניר הסיום בכדורסל לבתי הספר היסודיים. בטורניר השתתפו תלמידי השכבות הבוגרות מכיתות ה'-ו', כאשר בקטגוריית הבנים לקחו חלק 17 נבחרות ובבנות 12 נבחרות
16/05/2024 ח' אייר תשפ"ד
בעמותה העירונית 'סחלבים' החלו להיערך לקראת החופש הגדול, במהלכו תתקיים בעיר התכנית 'גני ובתי הספר של החופש הגדול' וקייטנות ההמשך, אשר יספקו יחד מענה חווייתי לילדי העיר בחופשת הקיץ מ-1.7.24 ועד 8.8.24.
12/05/2024 ד' אייר תשפ"ד
שרית סינואני, המשמשת בימים אלה ממלאת מקום מנהלת עירוני ב', נבחרה לנהל את בית הספר עירוני ג' ע''ש מוטה גור. המנהלת תיכנס לתפקידה החדש בתחילת חודש יולי
08/05/2024 ל' ניסן תשפ"ד
טקס חנוכה מרגש נערך בבית הספר לחינוך מיוחד ''פסיפס'' ובו נחשף קיר ההנצחה לזכר היהודי סאלי ביין ותלמידיו אשר נספו בשואה. על הקיר תלויים עשרות פרפרים צבעוניים שיצרו התלמידים
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
ילדי בית הספר רמון הרגישו ביום שישי, 12.4.24, כמה כיף להיות בצד המעניק כאשר קיימו זו השנה השנייה, הפנינג גראז' סייל שהתקיים בבית הספר
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
ביום חמישי 11.4.24, נערכה פעילות סביבתית מיוחדת לתלמידי בית הספר ''ארץ מולדת'' בהובלת תאגיד מ.א.י למחזור פסולת אלקטרונית במהלכה עברו התלמידים חוויה אתגרית בין תחנות משחק
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
תלמידי שכבת י''ב בבית הספר עירוני ה' ע''ש יצחק נבון, נפגשו בחצר בית הספר אחזו בהרבה בקבוקי ספריי צבע וציירו על הקיר את המסר האופטימי ''גם זה יעבור''