בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה
23,772 אלף תלמידי העיר פתחו את שנת הלימודים תשע"א במודיעין מכבים רעות ב-196 מוסדות החינוך העירוניים מהם 163 גני ילדים, 24 בתי ספר יסודיים ותשעה בתי ספר על יסודיים.
השנה עומדת בסימן צמיחה עם פתיחתם של ארבעה מבני בתי ספר חדשים ותשעה גנים הכוללים כ-100 כיתות לימוד חדשות. וכן פתיחתם של חמישה בתי ספר חדשים: תיכון עירוני ד', תיכון טכנולוגי "מעוף ברנקו ויס", בית ספר ממלכתי דתי בשכונת אבני חן, בית ספר ממלכתי בשכונת אבני חן ובית ספר ממלכתי בשכונת מוריה.
שנת הלימודים בעיר נפתחה באופן חלק ומסודר בכל מוסדות החינוך. ראש העיר חיים ביבס, סגנו ומחזיק תיק החינוך, מויש לוי וראש מינהל החינוך חיה שיטאי סיירו בבוקר פתיחת שנת הלימודים בבתי הספר החדשים בעיר.
הסיור החל במבנה המשותף החדש שנבנה השנה לבית הספר הממ"ד והממלכתי בשכונת אבני חן, שם קבע ראש העיר ביחד עם רב העיר, דוד לאו, מזוזה במבנה החדש. ראש העיר פגש את תלמידי בית הספר ובירך באופן אישי את תלמידי כיתות א'.
משם המשיך ראש העיר לטקס פתיחת התיכון הטכנולוגי אורט עירוני ד', המתארח במבנה החדש של תיכון יחד. לאחר מכן ביקר ראש העיר במבנה החדש של תיכון יחד ושוחח עם תלמידי י"ב שהם המחזור הראשון המסיים את לימודיו בבית הספר ומשם המשך לבית הספר החדש בשכונת מוריה ולבית הספר רעים שעבר השנה למשכנו החדש ברחוב ראובן.
ראש העיר חיים ביבס: "שנת הלימודים במודיעין מכבים רעות, נפתחה באופן חלק ובהצלחה רבה, ועל כך הערכתי למינהל החינוך ולמהנדס העיר, רמי זיו. מאז שנת 2000 לא נבנו בעיר סדר גודל כזה של מוסדות חינוך הכוללים מאה כיתות לימוד חדשות. זה היה מבצע לא פשוט ובחלק מהמקומות עבדנו ממש עד לרגע האחרון אבל הכל ערוך ומוכן לפתיחת שנת הלימודים וזה מה שחשוב – יישר כוח לכולם."
"למעשה כבר ממחר בבוקר אנחנו מתחילים בהכנות לשנת הלימודים הבאה שגם הן כוללות בניית מוסדות חינוך חדשים, שינויים ושדרוגים על מנת לשמר את מעמדה של מערכת החינוך של העיר כאחת ממערכות החינוך המובילות במדינת ישראל."
"אני מאחל לתלמידים, ההורים, המורים והמנהלים שנת לימודים פורייה ומצלחת שנה של השקעה בלימודים והפקת המרב, הן בתחום הלימודי והן בתחום הערכי. אני מבקש לרענן שוב ושוב את זיכרונם של הילדים לכללי הזהירות השונים בדרכם לבתי הספר, הגנים והחוגים, ובדגש על חציית כביש והתנהגות בטוחה בדרכים. שנה טובה ובטוחה."
25/07/2024 י"ט תמוז תשפ"ד
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה
25/07/2024 י"ט תמוז תשפ"ד
עיריית מודיעין מכבים רעות ומכללת ''דוד ילין'', מהמכללות המובילות ללימוד הוראה, בשיתוף עם משרד החינוך, יוצאות בקמפיין מיוחד לגיוס אקדמאים מוכשרים ומסורים למקצוע ההוראה
16/07/2024 י' תמוז תשפ"ד
בשנת הלימודים הקרובה יחלו את תפקידם מנהל חדש ומנהלות חדשות בבתי הספר היסודיים - אריאל, היובל, אבני חן ויחד, לאחר שנבחרו במכרז משרד החינוך
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
שלושה מורים מבית הספר אורט עירוני ד' קיבלו בימים אלה הצטיינות והוקרה על פועלם החינוכי-ערכי , בהובלת פרויקטים ייחודיים אותם הם מובילים עם תלמידי ביה''ס
01/07/2024 כ"ה סיון תשפ"ד
כיתת הקומפוזיציה של תיכון עירוני א', סיימה את שנת הלימודים בפרויקט ייחודי שנקרא ''עצם'' אשר מבוסס על כוריאוגרפיה מקורית של רקדנית ממגמת המחול גליה ארגז
01/07/2024 כ"ה סיון תשפ"ד
בית הספר היסודי הצומח ''ארץ הצבר'' בשכונת מורשת השיק השבוע סמל לבית ספר. סמל אשר יתכתב עם התפיסה החינוכית והערכים המובילים בהם: הנעה פנימית, צמיחה, ביטחון ורעות
26/06/2024 כ' סיון תשפ"ד
בית הספר לחינוך מיוחד ''צלילים'' ובית הספר אבני חן, ערכו יחד עם ההורים אירוע מסכם לפעילות המשותפת של בתי הספר שהתקיימה לאורך שנת הלימודים
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
פרויקטים התנדבותיים רבים נולדים מאז תחילת המלחמה, במיוחד בבתי ספר. תלמידי כיתה ז2 מבית הספר מו''ר, יזמו פרויקט מרגש למען החיילים והחיילות וחיממו להם את הלב
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
נבחרת בית הספר היסודי ''היובל'', זכתה במקום הראשון במחוז ירושלים ובמקום השלישי והמכובד באולימפיאדת החלל הארצית ע''ש רמון, כשהציגה דגם של מבנה מגורים תת קרקעי על הירח
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
תלמידי שכבה ו' בביה''ס ''אלונים'' הכינו קינוחים שונים של מאפים מתוקים ובצירוף ברכות העניקו אותם במחווה מרגשת לשכבה הבוגרת של תלמידי כיתת ו' במועצה אזורית אשכול
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
כיתות ט'-2 וט'-9 מבית הספר מו''ר יצאו לביקור בבית הנשיא בירושלים בהמשך לפעילות התנדבותית שביצעו במסגרת שיעורי של"ח וידיעת הארץ שכללו התנדבות למען משפחות החיילים הנופלים בעיר במלחמה
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
במבואת המרכז הרב תחומי נפתחה תערוכת אמנות ייחודית של תלמידי בית הספר היסודי ''דורות'' מכיתות ג'-ד' שהיכנו מיצב העוסק במציאות העכשווית הקשה של החטופים והחטופות בעזה
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
קהילת בית הספר היסודי ''ארץ מולדת'', שבשכונת מורשת, בחרה בשבוע שעבר בסמל הרשמי שייצג את בית הספר, מבין עשרות סמלים שעיצבו התלמידים בתהליך ארוך של חשיבה, תכנון ויצירה
21/05/2024 י"ג אייר תשפ"ד
ביום שישי האחרון 17.5.24, נערך טורניר הסיום בכדורסל לבתי הספר היסודיים. בטורניר השתתפו תלמידי השכבות הבוגרות מכיתות ה'-ו', כאשר בקטגוריית הבנים לקחו חלק 17 נבחרות ובבנות 12 נבחרות
16/05/2024 ח' אייר תשפ"ד
בעמותה העירונית 'סחלבים' החלו להיערך לקראת החופש הגדול, במהלכו תתקיים בעיר התכנית 'גני ובתי הספר של החופש הגדול' וקייטנות ההמשך, אשר יספקו יחד מענה חווייתי לילדי העיר בחופשת הקיץ מ-1.7.24 ועד 8.8.24.
12/05/2024 ד' אייר תשפ"ד
שרית סינואני, המשמשת בימים אלה ממלאת מקום מנהלת עירוני ב', נבחרה לנהל את בית הספר עירוני ג' ע''ש מוטה גור. המנהלת תיכנס לתפקידה החדש בתחילת חודש יולי
08/05/2024 ל' ניסן תשפ"ד
טקס חנוכה מרגש נערך בבית הספר לחינוך מיוחד ''פסיפס'' ובו נחשף קיר ההנצחה לזכר היהודי סאלי ביין ותלמידיו אשר נספו בשואה. על הקיר תלויים עשרות פרפרים צבעוניים שיצרו התלמידים
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
ילדי בית הספר רמון הרגישו ביום שישי, 12.4.24, כמה כיף להיות בצד המעניק כאשר קיימו זו השנה השנייה, הפנינג גראז' סייל שהתקיים בבית הספר
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
ביום חמישי 11.4.24, נערכה פעילות סביבתית מיוחדת לתלמידי בית הספר ''ארץ מולדת'' בהובלת תאגיד מ.א.י למחזור פסולת אלקטרונית במהלכה עברו התלמידים חוויה אתגרית בין תחנות משחק
17/04/2024 ט' ניסן תשפ"ד
תלמידי שכבת י''ב בבית הספר עירוני ה' ע''ש יצחק נבון, נפגשו בחצר בית הספר אחזו בהרבה בקבוקי ספריי צבע וציירו על הקיר את המסר האופטימי ''גם זה יעבור''