העירייה עדכנה השבוע כי משרד החינוך הודיע על מינוין של מנהלות בתי ספר חדשות לבתי הספר "אבני החושן" ו"אריאל".
דקלה דוראני, נבחרה להיות מנהלת בית הספר היסודי אבני החושן במקום מיכל חילקו. דוראני, אשת חינוך וותיקה ומנוסה בהובלת צוותים בתחום הפדגוגי. בשנים האחרונות הובילה דקלה בבית הספר "שירת חנן" בגוש עציון את צוותי ההוראה, העניקה כלים לשיפור טכניקות ההוראה ופיתחה והטמיעה כלים פדגוגיים ללמידה חווייתית ומכוונת לכל תלמיד, עסקה ביצירת מרחבי למידה ועוד.
בנוסף, הובילה את הכנסת הטכנולוגיה והתקשוב לשיעורים, הייתה חברת צוות ניהול וחשיבה וכן, רכזת עברית. במסגרת תפקיד זה פיתחה תכנים ועסקה רבות בצמצום פערי קריאה וימי שיא.
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה