הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים
"יש כאן נואמים מצוינים. שמעתי את חלקם בביקורי בבתי הספר", כך ציין ראש העיר, מר חיים ביבס בברכתו בפתיחת התחרות שיזמו ואירגנו חברי מועדון רוטרי מודיעין.
לובי העירייה היה גדוש בתלמידים, הורים, מורים, מנהלים וחברים שבאו לעודד את יקיריהם.
כל בית ספר ערך תחרות פנימית ובחר נואם/נואמת נבחרים.
בתי הספר שהשתתפו בתחרות העירונית הם: עידנים, משואות נריה ונתיב זבולון, במקצה לכיתות ה-ו, והתיכוניים עירוני א', אולפנת אורות מודיעין, עירוני ג' ומור, במקצה לכיתות י' - י"ב.
לא פשוט לעמוד מול קהל. לרוב הנואמים הייתה זו הפעם הראשונה בחייהם והם בוודאי יזכרו אותה. עינבר פיכמן מבי"ס עידנים זכתה במקום הראשון בין תלמידי בתי הספר היסודיים. נראית קטנה אבל יצאה גדולה! בנאום מעניין, בשפה קולחת ובביטחון עצמי בולט, שכנעה את הקהל ששימוש בסמארטפון מזיק.
לעומתה, רון שרון מעירוני ג', שזכתה במקום הראשון מקרב תלמידי התיכון, קיבלה את מירב הקולות על נאום מרתק ומשכנע, בו הדגישה את היתרונות של הסמארטפונים, שהביאו את הקידמה , וחתמה בהמלצה: "תחלמו, תגשימו, תגלשו."
נושאי הנאומים בתחרות נבחרו ע"י ארגון רוטרי ישראל : הסמארטפונים ששינו את חיינו, גיוס לכול? הדרת נשים, צנזורה ודמוקרטיה - למה צריך להצביע?
התחרות, שהפכה למסורת בעיר זו השנה השמינית, התקיימה ביום שני האחרון והיא אחת הפעולות של מועדון רוטרי מודיעין- מכבים -רעות לעידוד מצויינות בקרב בני נוער בעיר. בנוסף לשתי הזוכות, נאמו בתחרות תלמידי התיכון יובל רגב מתיכון מור, שזכה במקום השני, ירדן בויטנר מעירוני א', שזכתה במקום השלישי ונעמי בראמי מאולפנת אורות מודיעין. במקצה כיתות ה-ו נאמו עמית פולובין מבית ספר נתיב זבולון שזכה במקום השני ויהב הנדלר ממשואות נריה שזכתה במקום השלישי.
"הפרוייקט המכובד הזה, שיוזם מועדון רוטרי הוא פרוייקט חשוב ומכובד, ונהניתי מכל הנאומים של הילדים הנפלאים. יש לנו נוער נפלא" כך אמר בסיכום הערב השופט מר יגאל צדוק חבר מועצת העיר. יגאל צדוק היה אחד מ5 שופטים וביניהם גב' לבנה שיפמן, חברת מועצת העיר שמלווה את התחרות בשנים האחרונות, גב' מירי חוגרי, סגנית ראש מינהל החינוך, מר יהודה גולן, כתב במודיעין ניוז ואלברטו הודארה חבר רוטרי.
לבנה שיפמן, שהתרשמה מהנאום של ירדן בויטנר על הדרת נשים, ביקשה להזמין אותה לנאום במפגשים שהיא מארגנת בנושא.
באירוע הופיעו בהתנדבות הזמרת שחר גוטמן מעירוני א' ממועדון הג'ק והלהקה היצוגית "אן דאנס" מעמותת סחלבים בהנהלתה של נעמה דינרמן בן שלמה. המופעים זכו לתשואות חמות בקרב הקהל.
לאחר חלוקת הפרסים והתעודות, הסתיים הערב בשירת התקווה.
מועדון רוטרי, שמספר חבריו קטן בהחלט מצליח לקיים פרויקטים וערבים גדולים לרווחת הציבור בעיר.
המועדון קולט חברים חדשים. לפרטים ניתן לפנות לטלפון 05-25579040 או במייל rotary.modiin@gmail.com
כתבו: אתי ירמיהו גיאת, פעילה קהילתית בקבוצת "פעילי תקשורת"
לאה פרסי, פעילה קהילתית בקבוצת פעילי תקשורת
24/07/2024 י"ח תמוז תשפ"ד
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים
24/07/2024 י"ח תמוז תשפ"ד
בני שנוער שחוגגים בר מצווה סיימו את הפרויקט העירוני ''שחק בני מצווה'' בעיר ירושלים יחד עם בני משפחותיהם, שם נהנו מסיור מרתק במיצג "שרשרת הדורות", עליה לתורה והנחת תפילין בכותל
24/07/2024 י"ח תמוז תשפ"ד
תושבים רבים הגיעו להפנינג סביבה וקיימות שהתקיים במסגרת אירועי קיץ מודיעיני. ההפנינג שהתקיים בפארק בעמק החולה כלל פעילויות בנושאי מיחזור, פסולת אלקטרונית, סדנאות, שייק אופן ועוד
21/07/2024 ט"ו תמוז תשפ"ד
השבוע נפתח מועדון עירוני חדש הנקרא 21+, אשר מיועד לבוגרים עם מוגבלות תושבי העיר. המועדון הוקדם בהובלה של הבוגרים עצמם והם אלו שמקבלים החלטות על אופי וסגנון הפעילות
17/07/2024 י"א תמוז תשפ"ד
הבריכה הטיפולית העירונית, תפתח את שעריה למבוטחי "מכבי שירותי בריאות" כבר בתקופה הקרובה כך שהחברי הקופה יוכלו להתייעץ עם פיזיותרפיסט ובהתאם להפניות לקבל טיפולים מקצועיים מבלי לצאת מהעיר
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
תוכנית ייחודית, בעלות סמלית, ובשיתוף משרד התיירות, תכשיר תושבים מהעיר כמספרי הסיפור המקומי שיוכלו להשתלב בהדרכת תיירות פנים וחוץ במודיעין מכבים רעות. לפרטים והרשמה היכנסו
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
לאחרונה נהנו האזרחים הוותיקים מהאירוע השנתי של כנס המקהלות שהשנה הוקדש למקהלות המקומיות. על הכנס מנצחות רחל גליק, שרי מוסקוביץ וחווה שפירא והוא מתקיים בהובלת אגף קהילה
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
אגף הביטחון והחירום בעירייה קיים מפגש עם נציגי הארגונים המתנדבים בחירום תוך התמקדות במשימות הרבות הצפויות במקרה של התפתחות מלחמה. למתנדבים חולקו משימות ייעודיות בתחומים השונים
07/07/2024 א' תמוז תשפ"ד
העונה ה -19 של הליגה הסתיימה בשישי האחרון, במשחקי הגמר. לפני תחילת המשחק, התקיים טקס מרגש של משפחת אברהם לזכר בנם צור הי''ד שנפל בתאריך 16.6.24 בקרב בדרום רצועת עזה
09/07/2024 ג' תמוז תשפ"ד
כמעט מאה אלף פרחים עונתיים יישתלו ברחבי העיר בקיץ. הפרחים העונתיים מתאימים לעונת הקיץ תחת שמש ישירה ומקשטים את חזות העיר בכיכרות ובמקומות מרכזיים
07/07/2024 א' תמוז תשפ"ד
במסגרת פרויקט ''מצמיחים לדורות'' אותו מפעילים בהתנדבות אזרחים ותיקים, התנדבו השנה רחל חביב, ממועדון רוטרי מודיעין, יחד עם בן זוגה, שמעון, והובילו את הנושא בבית ספר ''היובל''
27/06/2024 כ"א סיון תשפ"ד
ארגון המתנדבים הלאומי - איחוד הצלה, קיים ערב מיוחד ומרגש למתנדבי סניף מודיעין מכבים רעות של הארגון, כאות הוקרה והערכה על פעילותם מתחילת מלחמת חרבות ברזל ובכלל ובהשתתפות חיילים שחייהם ניצלו ב-7.10 בזכות מתנדבי הסניף
27/06/2024 כ"א סיון תשפ"ד
יוצא לדרך שיתוף פעולה בין בנות ובני נוער מתנדבים לבין הביגודית של ויצ''ו בעיר - פרויקט איסוף חולצות בית ספר יד שנייה
26/06/2024 כ' סיון תשפ"ד
מחלקת הנוער באגף חברה נוער וצעירים מפעילה גם השנה בחופש הגדול את ''סיירת ההתנדבות'' בה מתנדבים בני נוער בגיל חטיבת הביניים במגוון פעילויות של מעורבות חברתית ואזרחית
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
ביום חמישי 13.6.24, התקיים טקס מיוחד לחלוקת תעודות לתלמידי ותלמידות פרויקט כיתת ותיקים שהתקיים בבית הספר עירוני ה' ע''ש יצחק נבון. הוותיקים חזרו אל ספסל הלימודים עם מגוון שיעורים
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
במרכז לעולה ברעות נערך אירוע חגיגי לכבוד חג השבועות בו השתתפו כ- 70 עולים חדשים, שעבור רבים מהם היה זה החג הראשון אותו הם חוגגים בישראל
17/06/2024 י"א סיון תשפ"ד
מרגש לגלות על שיתוף הפעולה המיוחד שנרקם בין חברת האוטובוסים ''קווים'' לבית הספר לחינוך מיוחד ''פסיפס'', שיוצאים לנסיעות באוטובוס מונגש
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
סטודנטיות וסטודנטים תושבי העיר לקחו חלק בתוכנית הכשרה למנהיגות בה רכשו ידע וכלים מעשיים להובלת יוזמות חברתיות בליווי צמוד של יזמים חברתיים ובהנחיית עמותת שגרירי רוטשילד
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
מודיעין מכבים רעות ממשיכה להוביל את מודל ''עיר לומדת'', והשתתפה לאחרונה בפרויקט אירופי של פיתוח למידה מרחוק. בפרויקט שותפות ערים לומדות מאירופה ממדינות כמו ספרד, איטליה, יוון וצרפת
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
אייל כהן, אשר מכהן בשנים האחרונות בתפקיד יו"ר הנהגת ההורים העירונית נבחר ליו''ר החדש של ארגוני המתנדבים ומחליף בתפקיד את יובל כהן שכיהן בשנתיים וחצי האחרונות