הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים
"במקצועי אני הנדסאי מכונות, עבדתי בתעשייה הצבאית עד גיל 45. כשסגרו את המפעל מצאתי את עצמי ללא עבודה"
כך התחיל משה מזור את סיפורו.
"למזלי רכשתי בגיל צעיר מקצוע נוסף, מדריך שחייה בוינגייט. תוך חיפוש עבודה חבר הפנה אותי למשרד החינוך על מנת להשתלב בפרויקט ללימוד שחיה לתלמידי כיתות ה'. לימדתי במשך שנה ומאחר ולא הייתה לי תעודת הוראה לא יכולתי להמשיך ושוב מצאתי את עצמי מחפש עבודה. עברתי קורס לאופטיקה ועבדתי במשך שלוש שנים כאופטיקאי".
משה חלה בילדותו במחלת הפוליו ונשאר עם צליעה קלה ברגלו, ולכן נמשך מאוד למקצועות הספורט במטרה להוכיח לעצמו שהוא מסוגל להתגבר על מכשולי הגוף.
"בשלב זה החלטתי לעשות דברים שמעניינים אותי: התאמנתי לקראת הטריאתלון והשתתפתי בו מספר פעמים. במסגרת האימונים וההכשרה והצורך להכיר את גוף האדם עברתי קורס למדריכי חדר כושר ומצאתי עבודה במכון כושר. לאחר שנת עבודה הסתבר שאני לא מקבל את השכר והתנאים המגיעים לי כגון: הבראה, חופשות וכדומה. בעקבות זאת, פניתי לייעוץ ב ש.י.ל.
בשלב הראשון ישבתי עם אברהם דקר, יועץ נהדר שפועל בהתנדבות בשי"ל שהסביר לי בסבלנות רבה את זכויותיי, לאחר מכן קיבלתי הדרכה על ידי עו"ד וכן, נפגשתי עם רואה חשבון שחישב את הסכום המגיע וסייע בניסוח מכתב למכון הכושר. כתוצאה מהליווי של ש.י.ל קיבלתי את כספי
לדברי משה, "אין דבר שמכעיס אותי יותר מעוול שנעשה לאנשים. אני אוהב לתת מעצמי ולעזור לכן מצאתי את עצמי מצטרף לשורות המתנדבים של ש.י.ל. ביקשתי עזרה ובאותו מקום נשארתי כמתנדב.
כתבה: רחל בר זיו, פעילה קהילתית
24/07/2024 י"ח תמוז תשפ"ד
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים
24/07/2024 י"ח תמוז תשפ"ד
בני שנוער שחוגגים בר מצווה סיימו את הפרויקט העירוני ''שחק בני מצווה'' בעיר ירושלים יחד עם בני משפחותיהם, שם נהנו מסיור מרתק במיצג "שרשרת הדורות", עליה לתורה והנחת תפילין בכותל
24/07/2024 י"ח תמוז תשפ"ד
תושבים רבים הגיעו להפנינג סביבה וקיימות שהתקיים במסגרת אירועי קיץ מודיעיני. ההפנינג שהתקיים בפארק בעמק החולה כלל פעילויות בנושאי מיחזור, פסולת אלקטרונית, סדנאות, שייק אופן ועוד
21/07/2024 ט"ו תמוז תשפ"ד
השבוע נפתח מועדון עירוני חדש הנקרא 21+, אשר מיועד לבוגרים עם מוגבלות תושבי העיר. המועדון הוקדם בהובלה של הבוגרים עצמם והם אלו שמקבלים החלטות על אופי וסגנון הפעילות
17/07/2024 י"א תמוז תשפ"ד
הבריכה הטיפולית העירונית, תפתח את שעריה למבוטחי "מכבי שירותי בריאות" כבר בתקופה הקרובה כך שהחברי הקופה יוכלו להתייעץ עם פיזיותרפיסט ובהתאם להפניות לקבל טיפולים מקצועיים מבלי לצאת מהעיר
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
תוכנית ייחודית, בעלות סמלית, ובשיתוף משרד התיירות, תכשיר תושבים מהעיר כמספרי הסיפור המקומי שיוכלו להשתלב בהדרכת תיירות פנים וחוץ במודיעין מכבים רעות. לפרטים והרשמה היכנסו
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
לאחרונה נהנו האזרחים הוותיקים מהאירוע השנתי של כנס המקהלות שהשנה הוקדש למקהלות המקומיות. על הכנס מנצחות רחל גליק, שרי מוסקוביץ וחווה שפירא והוא מתקיים בהובלת אגף קהילה
11/07/2024 ה' תמוז תשפ"ד
אגף הביטחון והחירום בעירייה קיים מפגש עם נציגי הארגונים המתנדבים בחירום תוך התמקדות במשימות הרבות הצפויות במקרה של התפתחות מלחמה. למתנדבים חולקו משימות ייעודיות בתחומים השונים
07/07/2024 א' תמוז תשפ"ד
העונה ה -19 של הליגה הסתיימה בשישי האחרון, במשחקי הגמר. לפני תחילת המשחק, התקיים טקס מרגש של משפחת אברהם לזכר בנם צור הי''ד שנפל בתאריך 16.6.24 בקרב בדרום רצועת עזה
09/07/2024 ג' תמוז תשפ"ד
כמעט מאה אלף פרחים עונתיים יישתלו ברחבי העיר בקיץ. הפרחים העונתיים מתאימים לעונת הקיץ תחת שמש ישירה ומקשטים את חזות העיר בכיכרות ובמקומות מרכזיים
07/07/2024 א' תמוז תשפ"ד
במסגרת פרויקט ''מצמיחים לדורות'' אותו מפעילים בהתנדבות אזרחים ותיקים, התנדבו השנה רחל חביב, ממועדון רוטרי מודיעין, יחד עם בן זוגה, שמעון, והובילו את הנושא בבית ספר ''היובל''
27/06/2024 כ"א סיון תשפ"ד
ארגון המתנדבים הלאומי - איחוד הצלה, קיים ערב מיוחד ומרגש למתנדבי סניף מודיעין מכבים רעות של הארגון, כאות הוקרה והערכה על פעילותם מתחילת מלחמת חרבות ברזל ובכלל ובהשתתפות חיילים שחייהם ניצלו ב-7.10 בזכות מתנדבי הסניף
27/06/2024 כ"א סיון תשפ"ד
יוצא לדרך שיתוף פעולה בין בנות ובני נוער מתנדבים לבין הביגודית של ויצ''ו בעיר - פרויקט איסוף חולצות בית ספר יד שנייה
26/06/2024 כ' סיון תשפ"ד
מחלקת הנוער באגף חברה נוער וצעירים מפעילה גם השנה בחופש הגדול את ''סיירת ההתנדבות'' בה מתנדבים בני נוער בגיל חטיבת הביניים במגוון פעילויות של מעורבות חברתית ואזרחית
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
ביום חמישי 13.6.24, התקיים טקס מיוחד לחלוקת תעודות לתלמידי ותלמידות פרויקט כיתת ותיקים שהתקיים בבית הספר עירוני ה' ע''ש יצחק נבון. הוותיקים חזרו אל ספסל הלימודים עם מגוון שיעורים
20/06/2024 י"ד סיון תשפ"ד
במרכז לעולה ברעות נערך אירוע חגיגי לכבוד חג השבועות בו השתתפו כ- 70 עולים חדשים, שעבור רבים מהם היה זה החג הראשון אותו הם חוגגים בישראל
17/06/2024 י"א סיון תשפ"ד
מרגש לגלות על שיתוף הפעולה המיוחד שנרקם בין חברת האוטובוסים ''קווים'' לבית הספר לחינוך מיוחד ''פסיפס'', שיוצאים לנסיעות באוטובוס מונגש
10/06/2024 ד' סיון תשפ"ד
סטודנטיות וסטודנטים תושבי העיר לקחו חלק בתוכנית הכשרה למנהיגות בה רכשו ידע וכלים מעשיים להובלת יוזמות חברתיות בליווי צמוד של יזמים חברתיים ובהנחיית עמותת שגרירי רוטשילד
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
מודיעין מכבים רעות ממשיכה להוביל את מודל ''עיר לומדת'', והשתתפה לאחרונה בפרויקט אירופי של פיתוח למידה מרחוק. בפרויקט שותפות ערים לומדות מאירופה ממדינות כמו ספרד, איטליה, יוון וצרפת
04/06/2024 כ"ז אייר תשפ"ד
אייל כהן, אשר מכהן בשנים האחרונות בתפקיד יו"ר הנהגת ההורים העירונית נבחר ליו''ר החדש של ארגוני המתנדבים ומחליף בתפקיד את יובל כהן שכיהן בשנתיים וחצי האחרונות