המבצע העירוני "חיבוק לחורף" הגיע לסיומו בסוף השבוע, ובזכותו נתרמו לא פחות מ-500 מעילים שיחממו נזקקים רבים בשיתוף עם עמותת "פתחון לב" שתעניק אותם למי שזקוק.
על המבצע בחודש האחרון, היו אחראיים מחלקת הנוער באגף חברה, נוער וצעירים בעירייה, יחד עם עמותת "רוח טובה", עמותת שינוע חברתי ועמותת פתחון לב.
זו הפעם השלישית שמתקיים הפרויקט ומקבל חיבוק חם מתושבים וגורמים עירוניים – בתי ספר, תנועות נוער ועוד שתרמו מעילים לחורף לילדים, נשים וגברים. המעילים מויינו ונארזו על ידי בני נוער מתנדבים מכל רחבי העיר.
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים