רכזת הקליטה לדוברי ספרדית, במחלקת הקליטה בעירייה הובילה יחד עם עולות חדשות תושבות העיר, פרויקט נתינה מרגש בצל המלחמה.
יחד, נפגשו העולות החדשות והכינו כ-100 חלות שנמסרו באהבה לפצועי המלחמה הנמצאים באשפוז בבית החולים איכילוב. הפרויקט היווה עבורן חיבור חשוב למדינת ישראל בימים קשים אלו.
בנוסף, קבוצת "עולי" אשר עוזרת לעולים חדשים, נרתמה גם היא והכינה עוגיות לתושבי הדרום שמתארחים במרכז מכבים.
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים