ביום רביעי 17.5.23 התקיימה השתלמות בנושא "עזרה ראשונה" למתנדבי הנוער ביחידת החילוץ וההצלה העירונית.
בהשתלמות השתתפו כ-40 בנות ובני נוער, אשר תרגלו מתן עזרה ראשונה לפצועים ולכודים במקרה של רעידת אדמה. בין היתר, תרגלו ביצוע פעולות החייאה, קיבועים, חבישות, עצירת שטפי דם, טיפול בכוויות ועוד.
בני הנוער סיכמו את ההשתלמות כמקצועית וחשובה ומאוד נהנו.
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים