השבוע ביום שלישי (11/08) יתקיים בפארק מגדלי הלבנון בשכונת משואה אירוע "חגיגה בכובע" – מיצגים ומופעים עם נבחרת טובי אומני הרחוב בארץ. זאת בהשראת פסטיבלים ואירועים המתקיימים בערים מרכזיות באירופה ובעולם. האירוע יתקיים בין השעות 18:00 – 21:00. הכניסה חופשית.
הפסטיבל בנוי ממספר מתחמים הפועלים בו זמנית כאשר בכל מתחם ישנן פעילויות שונות. במתחם הדשא ייערך מופעי להטוטים האחד, של שמבוקי והאחר מופע "ללא הפסקה" מופע להטוטנות של שחר קמאי ואינס לורקה.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש