מופע צבעוני במיוחד ממתין לתושבים במספר מקומות בעיר, שם פורחים עם בוא האביב אלפי פרחי בר מסוגים שונים. בשדרות החשמונאים-מנחם בגין ניתן לראות למשל, כלניות ותורמוסים.
בחורשה בשדרות החשמונאים הנושקת לשבטי ישראל, ניתן לראות ערב רב של חוטמיות, חרציות, פרגים, סביונים, תורמוסים ועוד. במקטע של שדרות החשמונאים - בין שבטי ישראל ליצחק רבין, ניתן יהיה להתרשם עם בוא הקיץ מפקעיות של חצב ועיריות.
אלפי הזרעים והפקעות נשתלו על ידי מחלקת גנים ונוף באגף שפ"ע, ב-1 בדצמבר ועתה ניתן להתרשם מיופיים. נא לא לדרוך ולא לקטוף.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש