בהנחיית ראש העיר, חיים ביבס, נערך מינהל החינוך בעירייה להפעלת גני תקשורת בעיר במתכונת הרגילה, החל מיום חמישי 4.3.21. המשמעות היא, שגנים אלו יפעלו חמישה ימים בשבוע משעה 7:30 עד 16:45. ביום שישי כרגיל, משעה 7:30 עד 12:45.
כזכור, על אף שבימי הסגר לא פעלה מערכת החינוך באופן פיזי, המשיכו גני התקשורת לפעול ולתת מענה למשפחות ולילדים. שעות הפעילות בימי הסגר היו מעט מצומצמות יותר, עד השעה 14:00. במתכונת זו המשיכו הלימודים גם לאחר היציאה מן הסגר והשבת מערכת החינוך הרגילה, ועתה, כאמור בהחלטה רשותית, חוזרים ימי הלימודים לימים מלאים עד 16:45.
עוד נמסר ממנהל החינוך כי מערך ההסעות יתאים את עצמו לשעת הסיום החדשה של גני התקשורת.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש