שלט דיגיטלי חדשני הוצב בשדרה במרכז העיר. השלט, אותו הציבה מינהלת אופק, האמונה על תפעול מרכז העיר, יאפשר הנגשת מידע עירוני לציבור ופרסום עסקים מקומיים.
בנוסף, ישמש השלט לראשונה בעיר, כבמה קהילתית ייחודית להעברת מסרים אישיים בין התושבים, על פי תבנית מובנית ובאישור מראש של העירייה. בהמשך יותקנו שלטים נוספים לאורך השדרה.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש