עיריית מודיעין מכבים רעות ממשיכה בקידום התוכנית הרב שנתית של העירייה למיגור תאונות הדרכים, כאש ביום שלישי, 21.1.20, החל אגף התשתיות בעבודות להתקנת גלאים לרמזורים בכניסות וביציאות משכונת הציפורים ברחובות צוקית ושלדג ובחוצי העמקים על כביש שדרות יצחק רבין/431.
על פי תוכנית העבודה הותקנו בכל אחד מששת הצמתים שלושה גלאים אשר יוכלו לזהות את מספר כלי הרכב העומדים בצומת ובהתאם לכך לווסת את פעולת הרמזורים בזמן אמת ובכך יאפשר ליותר כלי רכב לחצות את כביש 431 בכל פעימת רמזור.
בפעולה זו הצפי הוא שהארכת הרמזור הירוק עבור תושבי השכונה בבואם אל השכונה או בצאתם, תסייע בהקלת גודש התנועה לנוסעים מהשכונה ואליה.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש