בהודעה שהוציא היום משרד הבריאות, והתפרסמה באמצעי התקשורת, נכתב כי נגיף הפוליו התגלה במכון טיהור שפכים איילון. נדגיש כי נגיף הפוליו נמצא בשפכים (ביוב) בלבד.
למכון טיהור שפכים איילון זורמים שפכים ממספר ערים ויישובים ובהם רמלה, לוד, באר יעקב, מועצה אזורית גזר, מודיעין מכבים רעות ועוד. לא ניתן כרגע לדעת מאיזה עיר או יישוב הגיעו השפכים הנגועים.
משרד הבריאות מבצע דגימות בכל עיר ויישוב המזרימים שפכים למכון טיהור שפכים איילון, כדי לזהות את מקור הנגיף. כאשר תוצאות הבדיקות יתבררו,ניידע את תושבי מודיעין מכבים רעות על המתרחש.
בשלב זה הנחיות משרד הבריאות מבקשות להקפיד על נטילת ידיים לאחר ביקור בשירותים או לאחר החלפת חיתולים.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש