ביום שני הגיעה המשלחת בביקור בבניין העירייה שם נפגשו ראשי המשלחת עם ראש העיר חיים ביבס. בתום המפגש נערך טקס במהלכו נחתם מזכר הבנה על-ידי נציגי המרכז השלטון המקומי בישראל, ראש העיר, חיים ביבס וכמובן נציגי האיחוד האירופאי ומפתחת המודל בישראל, ד"ר אורנה מגר.
בהסכם נאמר כי כל החתומים יפעלו לקידום ויישום העקרונות של למידה לחיים וקיום דיאלוג רב תרבותי משותף עם הערים והקהילות הלומדות בישראל ובקהילות האירופאיות.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש