ביום ראשון 14.1.24, נפתח מעבר הולכי הרגל המחבר בין תחנת הרכבת "מודיעין מרכז" למתחם קווי הנסיעה בתחבורה הציבורית בתחנה המרכזית, ולמתחם העבודה השיתופי הספייס מוד.
מדובר במעבר תת קרקעי, אותו ביקשה העירייה לפתוח בפניות למשרד התחבורה ולרכבת ישראל, על מנת לאפשר גישה ישירה של נוסעי הרכבת למרכז התחבורה משני הכיוונים. מדובר בבשורה עבור משתמשי התחבורה הציבורית, אשר תחסוך זמן וסרבול מיותר לנוסעים.
המעבר כולל שערי "קרוסלה", תאורה ששודרגה, מתקן לשיקוף כבודה ומערכת דלתות חשמליות. בימים הקרובים, יתאפשר המעבר מכיוון הרכבת למרכז התחבורה, ולא להיפך. זאת עד לאיוש מלא של מערך האבטחה במעבר.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש