עם החזרה לשגרת חירום בגנים ובבתי הספר, תלתה העירייה ביום שישי 20.10.23, שלטים עם הכיתוב "ביחד ננצח" המוצבים בשערי הכניסות לכל בתי הספר בעיר. מחר, שני 23.10.23 תסתיים תלייתם של השלטים.
השלטים תורמים לתחושת האחדות והמורל עבור התלמידים. בנוסף, בבתי הספר מושם דגש חשוב על שיח רגשי וחברתי בצל המלחמה, כתיבת ברכות לחיילים, תרומות והתנדבויות רבות של קהילות בתי הספר.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש