בימים אלה סיים אגף מבני ציבור בעירייה את העבודות לשדרוגו של הפארק הוותיק ברחוב האודם, מול בית 23.
במסגרת העבודות, הוחלפו מתקני המשחק הישנים במתקנים מעוצבים מודרניים הכוללים מתקן משולב לילדים עם מגלשה וטיפוס וכן, מתקן לפעוטות חדש. בנוסף, הותקן דשא סינטטי חדש במתחם ובוצעו עבודות הנגשה הכוללות רמפות וגישה לילדים ומבוגרים עם מוגבלות פיזית.
העבודות מתבצעות בהתאם לתוכנית עבודה רב שנתית המלווה בסיורים מקצועיים בפארקים ברחבי העיר, בדגש על השכונות הוותיקות. עד כה שודרגו עשרות פארקים בעיר בהם פארק הלטאה, פארק המנגלים, פארק חירות שדרוג מתקני כושר בטבע ועוד.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש