"בית פתוח", אחד מהמיזמים הקהילתיים הוותיקים ביותר, חוזר אלינו לקראת סוף חודש יוני. את דרכו התחיל המיזם בשנת 2004 ומשך עשרות יוצרים ויוצרות לבוא ולפתוח את בתיהם לתושבים ומבקרים, והנוסחה הקהילתית המיוחדת הזו מנצחת גם בשנת 2023 כשהעיר חצתה כבר את מאה אלף התושבים.
השנה ישתתפו במיזם 35 אמנים ואמניות מקומיים, שיציגו את עבודותיהם בתחומי אמנות מגוונים כמו למשל, ציור, פיסול, צורפות, עיצובים בבד ואפילו בובות מיניאטוריות. כל זאת בסופשבוע מיוחד שמאפשר הצצה מרתקת לאמן, לתהליך עבודתו וכמובן ליצירותיו בביתו או בסטודיו שלו.
בית פתוח – שישי שבת 23.6.23 – 24.6.23. כל הפרטים על האמנים והאמניות כולל מפה, נמצאים באתר העירייה – לחצו כאן
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש