מחווה מרגשת חיכתה השבוע לצוותי גני החינוך המיוחד בעיר. ועד הורי גני הילדים, הפתיע אותם בגנים כאשר הגיע עם ארוחת בוקר קלה ושי מכל ההורים.
המחווה היפה נולדה בעקבות התקופה המורכבת של משבר הקורונה ובעיקר הסגר, במהלכו נרתמו במסירות רבה צוותי גני החינוך המיוחד ושימשו עוגן חשוב להורים ולילדים.
צוותי גני החינוך התרגשו מאוד מהכרת התודה בתקופה זו.
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה