הורים יקרים, בהמשך להערכת מצב עם פיקוד העורף, הנחה ראש העיר, חיים ביבס, להכין את מוסדות החינוך לחזרה מדורגת ללימודים החל מיום שני 16.10.23.
בהתאם לכך, יערכו מינהל החינוך, צוותי החינוך וגורמי העירייה הרלוונטיים את ההכנות הנדרשות של מוסדות החינוך לחידוש מדורג של הלימודים בהמשך השבוע והחל מיום שני 16.10.23. החזרה המדורגת תהיה בהתאם להנחיות הביטחון המחייבות ובהתאם לאילוצים הרגשיים של הצוותים החינוכיים.
היום ראשון 15.10.23 הלימודים יתקיימו במתכונת למידה מרחוק.
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה