במסגרת היום הבינלאומי למודעות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, ארגן בית הספר שיבולים סדרת מפגשים במהלכם נפגשו כלל תלמידי בית הספר עם אנשים עם צרכים מיוחדים.
המפגשים נועדו על מנת להנגיש מקרוב וללמד את תלמידי בית הספר את החשיבות שבמתן זכויות שוות לאנשים עם מוגבלויות ולהכיר מקרוב באמצעות סיפורים אישיים את השונה.
בין היתר, נפגשו התלמידים עם נציגים מקהילת "נגישות" אשר פועלת לקידום הנגישות בישראל וכן, פגשו את אנשי עמותת פעול"ה שחשפו אותם לעולמם של לקויי הראיה הנעזרים בכלבי נחיה.
בימים אלה נמצאות בשיאן עבודות השדרוג בחצרות גני הילדים ברחבי העיר. העבודות מבוצעות מדי שנה במהלך חופשת הקיץ על ידי אגף מבני ציבור בעירייה, בהתאם לסיורים מקצועיים שנערכים במהלך השנה