אגף קהילה קיים במהלך שלושת השבועות האחרונים יוזמה מיוחדת תחת השם "קהילה מאלפת".
פעמיים בשבוע עברו התושבים סדנת אילוף כלבים עם מאלפת מקצועית תושבת העיר, גלית להב שעשתה זאת בהתנדבות. הפעילויות התקיימו ללא תשלום בשעות אחר הצהריים בשש גינות כלבים ברחבי העיר ובקבוצות של תושבים בכל הגילאים, ילדים ומבוגרים, יחד עם כלביהם.
באילוף ניתנו כלים בסיסיים לתקשורת עם הכלב ונלמדו מספר פקודות. האווירה הייתה מקסימה וזימנה מרחב להיכרות ואינטראקציה בין התושבים ובין הכלבים לחיזוק הקהילה.
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים