ביום שישי 10.3.23 נחנך בטקס מרגש "משעול השמחה" ברחוב מרים החשמונאית 2 בסמוך למועדון נכי צה"ל בשכונת מוריה, על שמו של תושב העיר שמחה שידלובסקי ז"ל.
הטקס התקיים בהשתתפות ראש העיר, חיים ביבס, חברי מועצה, בני משפחה, נציגי ארגון ליונס וסניף ארגון נכי צה"ל שעמד בראשם, יו"רים של ארגוני מתנדבים וחברים.
שמחה היה מעמודי התווך בקהילת המתנדבים ועל אבן הזיכרון במשעול נכתב "נתינה היא לא מעשה, היא דרך חיים", על פועלו ומרצו רב השנים למען אחרים, בחיוך ענק ולב רחב למען הזולת.
הנהגת ההורים המיוחדים הפועלת באגף לשירותים חברתיים תחת המרכז למשפחה מחדשת את פניה עם הורים חדשים המצטרפים לפעילות. עו''ד לילי גורדון שרגא נבחרה להוביל את הנהגת ההורים