ביום שלישי 2.1.24, נערך טקס הנחת אבן פינה להקמתו של מעון יום לגיל הרך, בשכונת הציפורים. הטקס התקיים במעמד ראש העיר חיים ביבס וחברי מועצה, בשטח המיועד למעון ברחוב החסידה 5.
זהו מעון היום הראשון שיוקם בשכונה לרווחת התושבים, והעבודות צפויות להתחיל בימים אלה. שני מעונות נוספים, יוקמו בתקופה הקרובה בשכונת מורשת.
שטחו של המעון כ-500 מ"ר אשר יכללו שלוש כיתות מרווחות מחולקות לגילים – תינוקות, פעוטות וילדים, חדרי שירותים, חצר צמודה עם מתקני משחק, דשא סינטטי והצללות לכל כיתה, מטבח מאובזר ומרחב מוגן שישמש גם כחדר פעילות.
העבודות צפויות להימשך כשנה.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש