אגף מבני ציבור בעירייה סיים בימים אלה את עבודות השדרוג של פארק הכוכבים הוותיק, ברחוב בנימין. הצורך בשדרוג עלה בפניות תושבים לעירייה להוספת מתקני כושר ולאחר סיור מקצועי שנערך במקום הוחלט על שדרוג האתר כולו, במסגרת תוכנית העבודה העירונית לשדרוג והקמת מתחמי כושר בפארקים. תוכנית אשר צוברת תאוצה בשנים האחרונות כחלק מעידוד אורח חיים בריא לתושבים.
העבודות כללו פירוק של המתקנים הישנים למתקנים קלאסיים ופונקציונליים מודרניים, התקנת משטח רך וצבעוני, ולא פחות חשוב מכך, הוספת מתקן כושר נגיש.
מתחם זה, שישמש את תושבי השכונה, מצטרף לעשרות מתחמי כושר ברחבי העיר, המציעים אימונים מגוונים באוויר הפתוח, כולל גם מתחם מיוחד לאזרחים ותיקים ליד מועדון מפג"ש אשר נחנך לאחרונה.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש