בימים אלה מעדכנת העירייה על הסדרי תנועה חדשים בשכונות מוריה והמגינים, בהמשך להתקדמות העבודות להקמת כיכרות בשדרות עמק בית שאן בסמוך לבית הספר "אבני החושן", שברחוב מוטה גור, ובצומת הרחובות אסתר המלכה ואפרים, בסמוך לבית ספר שבטי ישראל.
ברחובות אלה, ניתן כבר לראות את מעגלי התנועה בכביש, אשר יוסדרו בזמן הקרוב, על מנת לאפשר את פתיחתה של שנת הלימודים באופן בטוח יותר ולאפשר זרימת תנועה טובה יותר.
במקביל לעבודות אלה, העירייה נערכת לתחילת העבודות להקמת כיכר בשדרות עמק האלה, ליד בית ספר האלה במפגש עם רחוב אליהו הנביא. בנוסף, החל תכנונה של כיכר בשדרות עמק האלה במפגש עם רחוב הלוח העברי.
העבודות לשדרוג החניון הציבורי בעמק בית שאן ממשיכות, על מנת שייפתח לקראת תחילת שנת הלימודים. החניון, שישמש את באי בתי הספר ותושבי השכונה, ממוקם בין בתי הספר "יחד" ו"אבני החושן" והוא ישודרג לחניון עם כביש אספלט מרובד עם תאורה, יסומנו בו מפרצי חניה וסימוני חניה. בחניון יהיו 85 מקומות חניה ובנוסף יוכשרו מקומות חניה לנכים.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש