ביום שני 24.7.23, החלו עבודות לשדרוגו של פארק הדגים הוותיק שנמצא בין הרחובות עמק דותן – עמק יזרעאל ועמק החולה.
במסגרת העבודות יתווספו לפארק מתקני נדנדות מסוגים רבים ומגוונים, ביניהם, ערסלים, קרוסלה, נדנדות משותפות להורה וילד ונדנדות נגישות המותאמות במיוחד לכיסאות גלגלים. עוד במסגרת העבודות גם יישתלו עצים במתחם המתקנים.
העבודות צפויות להימשך כחודש ימים והן מבוצעות על ידי אגף מבני ציבור בעירייה. שדרוגם של הפארקים ברחבי העיר מתבצע בהתאם לתכנית עבודה רב שנתית המלווה בסיורים מקצועיים, בדגש על השכונות הוותיקות. עד כה שודרגו עשרות פארקים עם מתקני משחק בעיר וכן, מתחמי כושר בטבע רבים.
עוד שבוע של קיץ מודיעיני הגיע לסיומו, עם שלל אירועים מהנים מדי יום, קרוב לבית. ואנחנו מתחילים את השבוע ה-5 בסופ"ש עם שבת בעיר ורוקדים במוצ"ש